Şelale Caddesi Barış sok. Bahçeşehir park çarşı no: 4/1E-4E/D Bahçeşehir / İstanbul / Türkiye. 0 212 669 97 13

HİZMETLERİMİZ

1. Proje aracı / Oto dizayn
Onayladığımız araçların iç tasarım, dış tasarım, jant ve süspansiyon sistemlerini geliştirerek hayalinizdeki otomobili baştan tasarlayabiliriz.
2. Carcare  / Detailing
Firma bünyemizde bulunan profesyonel ustalar ve ekipmanlarla araç yıkama, pasta-cila, detaylı temizlik, seramik kaplama, cam filmi kaplama gibi hizmetler vermekteyiz.
3. Hasar onarım
Junique design olarak otomobil tasarımının yanı sıra standart araçlarınızın hasar onarım  ve boya yenileme işlemlerinide yapmaktayız. Kaporta boya departmanımızda Sadece yüksek kalite ürünler ( sikkens grubu ) ürünler ve Pony marka fırın kullanılmaktadır.
4. Folyo Kaplama / Sticker imalatı
Tasarım stüdyomuzda bulunan Graphtec folyo kesim plotter yardımıyla aracınıza özel sticker imalatı yapmaktayız, bunun yanı sıra standart renkler, karbon, piano black trim/body kaplama konusunda da yardımcı olabiliriz.
5. Parça satışı / Parça üretimi
Projesini üstlenmiş olduğumuz araçlar için cnc makinelerimizde dekoratif alu. ve ss. metal parçalar yapabiliyoruz. ( Havalandırma ringleri, vites topuzları, gösterge panelleri gibi. )
6. Kişiselleştirilmiş / Spor araç satışı
Showroom kısmında bulunan projesi tamamlanmış araçlarımızı inceleyip, satın alabilirsiniz.
7. Oto döşeme / İç dizayn
Aracınızın iç tasarımına ait herşeyi yeniliyoruz, Tavan döşemeniz, Koltuklarınız, Taban halınız, Kapı döşemeleriniz ve Torpidonuz ( Alcantara / Gerçek deri torpido kaplama ) 
Profesyonel sertifikalı ve deneyimli ustamız ( Ferrari / Mustang / Camaro / Mercedes / Porsche konusunda deneyim yapmış ) ve Profesyonel ekipmanlarımızla aracınız hatasız olarak baştan tasarlanmakta.