LIBERTYWALK 

         STOCK IS BORING!

         DO SOMETHING SPECIAL & CRAZY

Frp&Karbonfiber Frp&Carbonfiber

Libertywalk bodykitler konusunda uzman ve tecrübeli Japon ustalar tarafından üretilmektedir. Kitler karbonfiber veya fiber takviyeli plastik olarak üretilmektedir.

Libertywalk bodykits are made in Japan by experienced aero masters. The kits can be made of frp or carbonfiber.

Saygınlığın simgesi Symbol of royality

Libertywalk araç sahibi olmak, Rolex saat kullanmak gibidir. Dünya genelinde kabul görmüş bu kitlerle aracınızın da sizin kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

Being a Libertywalk car owner is similar to being a Rolex owner.

The kits are worldwide approved and symbol of royality so they will help you show people your car is also special as yourself.

3d tasarımlar 3d designs

Tasarımlar profesyonel tasarımcılar tarafından 3 boyutlu programlar kullanılarak çiziliyor. Bu sayede hem simetri hem de kusursuz montaj imkanı sağlanıyor.

All designs are drawn by professional designers on 3d softwares. This provides symmetry and perfect fitment.

Libertywalk Türkiye distribütörlüğünü üstlenen firmamızda aracınızı sizin için kişiselleştirebiliriz. Bodykite uyumlu özel üretim jantlar, dijital süspansiyon sistemleri , size özel iç tasarım ( deri/alkantara ) ve

valftronik  egzoz sistemleri uygulayabiliriz.

Our company  is official distributor of LB  and we  are here to fully customize your car.

We can provide  modular wheels suitable for bodykit, add  digital air suspension, customize your interior design and install valvetronic cat back systems in our garage.

     LB

 fazlası için / for more 

Şelale Caddesi Barış sok. Bahçeşehir park çarşı no: 4/1E-4E/D Bahçeşehir / İstanbul / Türkiye.      info@junique.com.tr   +90 212 669 97 13